Tooted

Kasutamine

Kuidas vabaneda üleliigsest kehakaalust talje piirkonnas?

Kuidas vabaneda üleliigsest kehakaalust talje piirkonnas?

Kui oleks mingi võimalus vabaneda üleliigsest kehakaalust talje ümber… Kõhupiirkonna rasvumine on selline kehaseisund, mille puhul rasv ladestub intensiivselt talje ja kõhu ümber, käed ja jalad püsivad sealjuures sihvakad. Korrapäratu toitumine, alkohol, suitsetamine ja ebaefektiivne harjutamine – need on peamised põhjused rasvkoe tekkimiseks kõhupiirkonnas. Kõhupiirkonna rasvumine on järgmiste haiguste otseseks või kaudseks põhjuseks: diabeet, hüpertensioon, arteriaalne skleroos, halvatus ja südamehaigused. See on isegi üldisest tüsedusest ohtlikum, mis väljendub kehakaalu suurenemises. Muuseas, kuidas välja selgitada, kas inimesel on üleliigne kehakaal talje piirkonnas?
Vastavalt ametlikele kliinilistele uuringutele loetakse mehi ja naisi, kelle talje ümbermõõt on vastavalt 90 cm (35 tolli) ja 80 cm (31 tolli), kõhupiirkonna rasvumisele kalduvateks.
Sisemine ja nahaalune rasv on kaks peamist kõhupiirkonna tüseduse liiki. Meestel ladestub rasv kõige sagedamini kõhu sisemuses. Samal ajal naistel tekib nahaalune rasv kõige sagedamini reite piirkonnas, mille tulemusena muutub kehakuju pirnikujuliseks.
Eksperdid arvavad, et südame- ja veresoonkonnahaiguste suhtes on rohkem ohustatud sisemise kui nahaaluse rasvaga inimesed.
On mitu elulist reeglit, mis aitavad lahti saada või ennetada rasva ladestumist talje piirkonnas. Esiteks peate Te toituma kindlal ajal ning tarbima kindla toidukoguse. Peosöögid ja ülesöömine on üks liigse kehakaalu põhjustest. Paljude selle füüsilise probleemi lahenduste hulgast on Health Hoop’iga harjutamine tunnistatud kõige efektiivsemaks. Kui teete massaažirõngaga trenni iga päev 30-60 minutit, muutub Teie keha varsti liikuvaks ja köitvaks, ilma et oleks ühtegi kõhupiirkonna rasvumisele viitavat tundemärki. Tantsides harjutuste ajal ja liigutades tüsedaid kehaosi, saavutate kiiresti ja efektiivselt oma unistuse figuuri.