Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas Dynamic Health Hoop S

Massaažirõngas Dynamic Health Hoop S

Dynamic Health Hoop S rõnga kirjeldus

Dynamic Health Hoop massaažirõngas koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. Dynamic Health Hoop massaažirõngast on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal - 1,6 kg. Läbimõõt - 107 cm.
Dynamic Health Hoop võimlemis-massaažirõnga eeliseks on 48 sisseehitatud magnetiga silikoonist massaažielementi. Lisaks sellele on Dynamic Health Hoop rõngas-trenažööri igal massaažielemendil ainulaadne õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.

Massaažirõngas Dynamic Health Hoop S – on tõhus trenažöör kehakaalu alandamiseks. Võimlemisrõnga pöörlemisel aktiviseeruvad tänu massaažimõjule kõhu-, selja-, reie- ja tuharalihased.
Tänu iga rõngaelemendi ainulaadsetele õhuavadele ootavad Teid Dynamic Health Hoop S rõngaga ees dünaamilised treeningud, mis annavad suurepäraseid tulemusi.
Igasse massaažielementi sisseehitatud magnetid moodustavad harjutamise ajal magnetvälja, tõstes sellega harjutuste efektiivsust.
Dynamic Health Hoop S rõnga massaažielemendid mõjuvad Teie lihastele ja keha akupunktuursetele punktidele justkui massööri sõrmed.
Harjutamine rõngas-massööriga aitab Teil kergesti ja kiiresti lahti saada liigsest rasvast, kasvatada lihaseid ning tõsta toonust.
Dynamic Health Hoop S massaažirõngas aitab lõhustada liigset rasva talje piirkonnas, tugevdada lihaseid ning aktiviseerida vereringet, hoides Teie figuuri sihvaka ja ilusana.

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Rõnga lahtivõtmiseks vajutage nuppu ja võtke detail välja.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult.
Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi.
- Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel.
- Hoidke juhend alles.
Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.

- Rõnga värvus võib varieeruda
Mudel: PHD25000S
Materjal: PE, PC, ABS, PVC, PP
Vahetüki suurus: 44 X 27 X 9 cm
Toodetud Koreas