Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas Dynamic Health Hoop W

Massaažirõngas Dynamic Health Hoop W

Dynamic Health Hoop W rõnga kirjeldus

Dynamic Health Hoop W rõngas koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. Massaažirõngast S Dynamic Health Hoop W rõngast on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal – 2,3 kg. Läbimõõt – 108 cm.

Dynamic Health Hoop W rõngal on 72 silikoonist massaažielementi koos siksakkidena sisseehitatud magnetiga.
Dynamic Health Hoop W rõngal on igas massaažielemendis ainulaadne suurendatud õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.
Igasse massaažielementi sisseehitatud magnetid moodustavad harjutuste jooksul magnetvälja, mis suurendab rõngaga harjutamiste efektiivsust.
Tänu kontrollitud ja balansseeritud rõnga kaalule ei hakka Dynamic Health Hoop W mööda keha alla libisema.
Massaažirõngas Dynamic Health Hoop W on tõhus trenažöör kaalu langetamiseks. Tänu massaažimõjule aktiviseeruvad rõnga keerutamisel kõhu-, selja-, reie- ja tuharalihased.
Dynamic Health Hoop W aitab lõhustada üleliigset rasva talje piirkonnas, tugevdada lihaseid ning aktiviseerida vereringet, hoides Teie figuuri sihvaka ja ilusana.
Regulaarsed harjutused massaažirõngaga aitavad kergesti ja kiiresti lahti saada üleliigsest rasvast, kasvatada lihased ning tugevdada toonust.

Rõnga efektiivne kasutamine

Astuge Dynamic Health Hoop W rõnga sisse ning tõstke see talje kõrgusele. Pange rõngas vastu nimmepiirkonda, tagades suure vahemaa talje ja rõnga vahel, ning alustage rõnga keerutamist ümber keha, hoides seda talje kõrgusel.
Pikendage aeglaselt harjutuste kestvust ning treeningute intensiivsust vastavalt Teie füüsilise ettevalmistuse tasemele.
Kui tunnete ennast rõnga kasutamisel juba kindlalt, võite sõltumata keeramise suunast suurendada koormust taljele, liigutades puusasid ette ja taha, mitte vasakule-paremale nagu tavalisel kasutamisel. Tõhusamate harjutuste jaoks üritage tantsida muusika saatel, sooritades käteliigutusi samaaegselt rõngast keerutades. Nii saate Te rakendada erinevaid lihasgruppe. Nii saate rakendada erinevaid lihasgruppe Harjutades iga päev 20-60 minutit televiisori ees või muusikat kuulates, jõuate soovitud tulemuseni – langetate kehakaalu, tugevdate lihaseid, muudate oma figuuri sihvakaks ja täidate enda keha jõu ja tervisega.
- Rõnga värvus võib varieeruda

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Rõnga lahtivõtmiseks vajutage nuppu ja võtke detail välja.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult..

Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel. Hoidke juhend alles.
Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid,. Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.
Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd.

Ärge massaažielemente lahti võtke
Mudel: PHD25000S
Materjal: PE, PS, ABS, PVC, PP
Vahetüki suurus: 45 X 26,5 X 13 cm
Toodetud Koreas