Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas Jemimah Health Hoop II

Massaažirõngas Jemimah Health Hoop II

Jemimah Health Hoop II rõnga kirjeldus

Massaažirõngas Jemimah Health Hoop II koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. Massaažirõngast Jemimah Health Hoop II on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal – 1,7 kg. Läbimõõt – 107 cm.
Jemimah Health Hoop II võimlemis-massaažirõnga eeliseks on 96 prinki sisseehitatud magnetiga silikoonist massaažielementi. Lisaks sellele on Jemimah Health Hoop II rõngas-trenažööri igas massaažielemendis ainulaadne õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.
Massaažirõngas Jemimah Health Hoop tagab tuhara-, selja- ja reielihaste tõhusa masseerimise. Jemimah Health Hoop rõnga massaažielemendid mõjuvad Teie lihastele ja keha akupunktuursetele punktidele justkui massööri sõrmed, eriti kõige probleemsemates ja hellades kohtades. Magnetic Health Hoop massaažirõngas aitab lõhustada üleliigset rasva talje piirkonnas, tugevdada lihaseid ning aktiviseerida vereringet, hoides Teie figuuri sihvaka ja ilusana.
Tänu kontrollitud ja balansseeritud rõnga kaalule ei hakka Jemimah Health Hoop mööda keha alla libisema.

Rõnga kokkupanek

  • Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Rõnga lahtivõtmiseks vajutage nuppu ja võtke detail välja.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult.

Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel. Hoidke juhend alles. Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid,. Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.. Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd.
Ärge massaažielemente lahti võtke.

- Rõnga värvus võib varieeruda
Mudel: PHJ25000N
Materjal: PE, PP, PVC
Vahetüki suurus: 44 X 24 X 13 cm
Toodetud Koreas