Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas Magnetic Health Hoop II

Massaažirõngas Magnetic Health Hoop II

Magnetic Health Hoop II massaažirõnga kirjeldus

Magnetic Health Hoop II massaažirõngas koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. Magnetic Health Hoop II massaažirõngast on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal - 1,2 kg. Läbimõõt - 107 cm.
Magnetic Health Hoop II massaažirõnga eeliseks on 48 prinki silikoonist massaažielementi sisseehitatud magnetitega. Lisaks sellele on Magnetic Health Hoop II rõngas-trenažööri igal massaažielemendil ainulaadne õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.
Magnetic Health Hoop rõnga massaažielemendid mõjuvad Teie lihastele ja keha akupunktuursetele punktidele justkui massööri sõrmed, eriti kõige probleemsemates ja hellades kohtades. Magnetic Health Hoop massaažirõngas aitab lõhustada rasva talje piirkonnas, tugevdada lihaseid ning aktiviseerida vereringet, hoides Teie figuuri sihvaka ja ilusana.
Tänu kontrollitud ja balansseeritud rõnga kaalule ei hakka Magnetic Health Hoop mööda keha alla libisema.

Rõnga kokkupanek

  • Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Rõnga lahtivõtmiseks vajutage nuppu ja võtke detail välja.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult.
Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel.

- Rõnga värvus võib varieeruda
Hoidke juhend alles
Mudel: PHM20000N
Materjal: PE, PVC, PP, magnet, teras
Vahetüki suurus: 44 X 27 X 9 cm
Toodetud Koreas