Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas New Body Health Hoop

Massaažirõngas New Body Health Hoop

New Body Health Hoop rõnga kirjeldus

New Body Health Hoop massaažirõngas koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. New Body Health Hoop massaažirõngast on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal: 1,1 kg. Läbimõõt - 107 cm.

New Body Health Hoop võimlemisrõnga eeliseks on 72 plastikust massaažielementi.

  • New body Health Hoop rõnga massaažielemendid mõjuvad Teie lihastele justkui massööri sõrmed.
  • New body Health Hoop massaažirõngas aitab lõhustada rasva talje piirkonnas, tugevdada lihaseid ning aktiviseerida vereringet, hoides Teie figuuri sihvaka ja ilusana.
  • Tänu kontrollitud ja balansseeritud rõnga kaalule saate Te treenida väga pikalt. Võimlemisrõngas koosneb 8 elemendist. Te saate reguleerida seda vastavalt oma kehakujule, kasutades kas kõiki 8 või ainult 7 osa.
  • Rõngast saavad kasutada nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Rõnga lahtivõtmiseks vajutage nuppu ja võtke detail välja.

Hoiatused

  • Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult.
  • Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel. Hoidke juhend alles.

Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid,. Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.

  • Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd.

- Rõnga värvus võib varieeruda
Mudel: PHB15000N
Materjal: PE, PC
Vahetüki suurus: 44 X 25 X 9 cm
Toodetud Koreas