Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas Passion Health Hoop

Massaažirõngas Passion Health Hoop

Passion Health Hoop rõnga kirjeldus

Passion Health Hoop massaažirõngas koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist.
Passion Health Hoop massaažirõngast on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal: 2,9 kg. Läbimõõt - 108 cm.

Passion Health Hoop massaažirõnga eelis seisneb selles, et sellel on 64 silikoonist massaažielementi koos sisseehitatud magnetite ja biokeraamikaga.
Lisaks sellele on Passion Health Hoop rõngas-trenažööri igas massaažielemendis ainulaadne õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.

Biokeraamika ja magnetite olemasolu rõnga massaažielemendis soodustab vereringe paranemist ja anioonide teket veres, kiirendab ainevahetust. Nautige aktiivseid ja ergutavaid treeninguid igal ajal.
Te saate kogeda pehme käsimassaaži efekti ilma igasuguse valutundeta, sõltumata pöörlemise kiirusest või harjutuste kestvusest.
Regulaarsed harjutused massaažirõngaga aitavad lahti saada üleliigsest rasvast kõhupiirkonnas, normaliseerivad soolte peristaltikat, toniseerivad kõhu-, reie- ja seljalihaseid.

Mis on aniooonid?

Anioonid on hapnikuga rikastatud negatiivselt laetud elemendid. Kõige rohkem rikastub organism anioonidega metsas ja jugade ning mineraalallikate läheduses jalutades. Aniooonide hulga tõus veres soodustab rakkude ainevahetust ning täidab keha energiaga. Anioone nimetatakse tihti õhuvitamiinideks, mis puhastavad verd, tugevdavad närve ning kõrvaldavad väsimuse.

Rõnga efektiivne kasutamine

Kui Te alles alustate massaažirõngaga harjutamist, aidake mõlema käega rõngast ümber talje keerata. Tehke kordamööda ringe päri- ja vastupäeva. Kui tunnete ennast rõnga kasutamisel juba kindlalt, võite sõltumata keeramise suunast suurendada koormust taljele, liigutades puusasid ette ja taha, mitte vasakule-paremale nagu tavalisel kasutamisel.
Tõhusamate harjutuste jaoks üritage tantsida muusika saatel, sooritades käteliigutusi samaaegselt rõngast keerutades. Nii saate rakendada erinevaid lihasgruppe. Harjutades iga päev 20-60 minutit televiisori ees või muusikat kuulates, jõuate soovitud tulemuseni – langetate kehakaalu, tugevdate lihaseid, muudate oma figuuri sihvakaks ja täidate enda keha jõu ja tervisega.

- Rõnga värvus võib varieeruda

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange detailid korralikult kokku.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult..

Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel. Hoidke juhend alles.
Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid,. Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.
Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd.
Ärge massaažielemente lahti võtke
Mudel: PHP45000N
Materjal: PE, PP, PVC
Vahetüki suurus: 45 X 27 X 13 cm
Toodetud Koreas