Tooted

Kasutamine

Massaažirõngas S Passion Health Hoop

Massaažirõngas S Passion Health Hoop

S Passion Health Hoop rõnga kirjeldus

Massaažirõngas S Passion Health Hoop koosneb 8 „one thought” kinnitusega plastikelemendist. Massaažirõngast S Passion Health Hoop on kerge kokku panna ja lahti võtta.
Võimlemisrõnga kaal – 2 kg. Läbimõõt – 107 cm.

S Passion Health Hoop võimlemis-massaažirõnga eeliseks on 96 sisseehitatud magnetite ja metallkeraamikaga silikoonist massaažielementi.
Lisaks sellele on S Passion Health Hoop rõngas-trenažööri igas massaažielemendis ainulaadne õhuvahe, mis tagab valutu treeningu.

  • Teaduslikud katsed näitasid, et sisseehitatud magnetid igas 56 rõnga massaažielemendis soodustavad vereringe paranemist ja anioonide teket veres, kiirendab ainevahetust, küllastab verd hapnikuga.
  • Nautige aktiivseid ja ergutavaid treeninguid igal ajal. Saate kogeda pehme käsimassaaži efekti ilma igasuguse valutundeta, sõltumata pöörlemise kiirusest või harjutuste kestvusest.
  • Regulaarsed harjutused massaažirõngaga aitavad lahti saada üleliigsest rasvast kõhupiirkonnas, normaliseerivad soolte peristaltikat, toniseerivad kõhu-, reite- ja seljalihaseid.

Mis on aniooonid?

Anioonid on hapnikuga rikastatud negatiivselt laetud elemendid. Kõige rohkem rikastub organism anioonidega metsas ja jugade ning mineraalallikate läheduses jalutades. Aniooonide hulga tõus veres soodustab rakkude ainevahetust ning täidab keha energiaga. Anioone nimetatakse tihti õhuvitamiinideks, mis puhastavad verd, tugevdavad närve ning kõrvaldavad väsimuse.

Rõnga efektiivne kasutamine

  • Kui Te alles alustate massaažirõngaga harjutamist, aidake mõlema käega rõngast ümber talje keerata. Tehke kordamööda ringe päri- ja vastupäeva.
  • Kui tunnete ennast rõnga kasutamisel juba kindlalt, võite sõltumata keeramise suunast suurendada koormust taljele, liigutades puusasid ette ja taha, mitte vasakule-paremale nagu tavalisel kasutamisel.
  • Tõhusamate harjutuste jaoks üritage tantsida muusika saatel, sooritades käteliigutusi samaaegselt rõngast keerutades. Nii saate rakendada erinevaid lihasgruppe.
  • Harjutades iga päev 20-60 minutit televiisori ees või muusikat kuulates, jõuate soovitud tulemuseni – langetate kehakaalu, tugevdate lihaseid, muudate oma figuuri sihvakaks ja täidate enda keha jõu ja tervisega.

- Rõnga värvus võib varieeruda

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange värvilised detailid korralikult kokku. Te võite muuta rõnga suurust, pannes kokku kas 7 või 9 (lisatellimisel) osa.

Hoiatused

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult..

Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi. Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel. Hoidke juhend alles.
Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid,. Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.
Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd.
Ärge massaažielemente lahti võtke
Mudel:
Materjal: PE, PP, PVC
Vahetüki suurus: 45 X 27 X 12 cm
Toodetud Koreas