Tooted

Kasutamine

Soojendus massaažirõngaga

Soojendus massaažirõngaga
1 Võtke kahe käega rõngast kinni. Tehke sirge seljaga ettepoole kummardusi. See muudab Teie talje painduvamaks.
2 3 Hoides kahe käega rõngast, kummardage selle poole. Tehke pöördeid ühelt küljelt teisele, rõngast samal ajal pisut veeretades. See lõdvendab taljepiirkonna lihaseid ja teeb need vastuvõtlikumaks.

Põhilised rõngaliigutused
Põhilised rõngaliigutused
4 5 6 Harjutused rõnga keerutamise ajal. Tõstke käed ülesse, tehke puusapöördeid vasakule ja paremale, üritades järgida rõnga keerutamise suunda. Tõstke mõlemad käed üles, venitage ennast justkui peale ärkamist. Nüüd pange rinna kõrgusel peopesad omavahel kokku, pingutades samal ajal taljet ning puusi. Tänu nendele liigutustele tugevdate taljet ning ja vabanete üleliigsest rasvast talje- ja kõhupiirkonnas.

Harjutused jalalihaste arendamiseks ning üleliigse rasva põletamiseks kõhupiirkonnas.
Harjutused jalalihaste arendamiseks ning üleliigse rasva põletamiseks kõhupiirkonnas
7 8 9 Hakake rõngast keerutama. Pingutades kõhu alaosa lihaseid, tehke mõlema jalaga taha asteid. Hoidke selga sirgena, aidake ennast kätega. See harjutus on suurepärane viis jalalihaste tugevdamiseks ning üleliigsest rasvast vabanemiseks kõhupiirkonnas. Harjutuse ajal rakendatakse enamikku kehalihaseid ning kaotate tänu massaažiefektile kehakaalu.

Harjutused rõngaga tasakaalu säilitamiseks.
Harjutused rõngaga tasakaalu säilitamiseks
10 Säilitage tasakaal, seistes ühel jalal. Tehke kogu kehaga kummardusi ette-taha ja vasakule-paremale. Balansseerige käte abil. Harjutus aitab säilitada tasakaalu ning tunda ennast teiste harjutuste ajal kindlalt.
11 Sirutage käed kõrvale, hingake sügavalt. Tõstke käed ülespoole, jätkake sügavalt hingamist. Nii tugevdate oma südant ja kopse.
12 Lisaks ülaltoodud harjutustele saate rõngaga harjutamise ajal muusika saatel tantsida. Üritage tantsimisel ajal käsi ja puusi liigutada, ärge seiske ühel kohal. Nautige harjutamist.