Tooted

Kasutamine

Soovitused Health Hoop rõngaste kasutamiseks

Soovitused Health Hoop rõngaste kasutamiseks

1. Ärge tehke pause massaažirõngaga treenimisel. Kui te treenite massaažirõngaga 10 minutit ja teete seejärel 5-minutilise pausi, ei anna see vajalikku efekti. Kaalulangetamise treenimise eesmärgiks on liigsetest kilodest vabanemine. Rasvapõletamine ei alga enne 20 minuti möödumist alates harjutuste alustamisest. Harjutades 10 minutit ja tehes peale seda pausi, võite lahti saada suhkrust, kuid mitte rasvast. Nii et varuge kannatust ja üritage harjutada korraga rohkem kui 20 minutit.
2. Jooge harjutamise ajal vett… Mõned inimesed eelistavad harjutuste ajal ning isegi peale harjutusi vett mitte juua, öeldes, et neid piinab küll janu, kuid nad peavad kannatama, sest vesi soodustab kaalutõusu. Kui Teid piinab janu, peate te ennast veega varustama. Peate palju jooma või tarvitama kaloririkkaid jooke. Selleks et kaalu langetada, on kasutu veest loobuda. Probleem ei seisne mitte vees, vaid rasvas. Jooge vett harjutamise ajal ja peale seda.
3. Saate treenida ainult nädalavahetusel? Treenimiseks ei ole tööpäevadel aega… Korrake harjutusi iga 2 päeva tagant. Muul viisil harjutades ei näe Te soovitud tulemust. Selleks et kaalu efektiivselt langetada ja saavutatud kaalu stabiilsena hoida, on vaja treenida vähemalt 2-3 korda nädalas. Kui Te tõesti soovite liigsest kaalust lahti saada, ärge unustage treenida veel sagedamini, kuni 5 korda nädalas.
4. Ärge treenige tühja kõhuga... Te arvate, et näljasena põletate rasva efektiivsemalt? Kui te treenite tühja kõhuga enne lõunat, ei suuda Te nõrkuse ja näljatunde tõttu seda kaua teha. Peale trenni tahate veel rohkem süüa. Siiski, kui alustate treenimist vahetult peale söögikorda, võib kõht valutama hakata. Üritage trenni teha peale seda, kui söök on seedinud ning näljatunnet pole veel tekkinud.
5. Ärge üle treenige… Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust. Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult. Selline naha ajutine reaktsioon on füsioloogiline kohanemine harjutustega, mis võib kesta 2-3 päeva, harvemini 7-10 päeva. Kõik ebameeldivad tunded kaovad rõngaga edaspidisel harjutamisel ning selle asemel hakkate kogema hoopis meeldivaid tundeid tänu rõnga keerlemisele ja selle massaažiefektile. Juhul, kui valu ja punetus ei kao, konsulteerige arstiga, veendumaks, et Teiega on kõik korras. Eelnevad juhtumid näitasid, et isegi terved inimesed võivad esimeste massaažirõnga harjutuste ajal tunda nõrkust. Tantsige muusika saatel, tundke trennist mõnu. Pool tundi kuni tund aega trenni annab suurepärase efekti, sihvaka keha ja erksa meele.


www.health-hoop.eu